מרץ 2, 2021

כפר סבאים? יש לחנו חדשות ספורט עבורכם | כפר סבא הירוקה

אימון מתיחות

כל מה שחשוב לדעת לפני שמתחילים אימוני פילאטיס בכפר סבא הירוקה

פילאטיס, אימון הכושר הפופולארי הבריא והיעיל שנחשב לכל כך פופולארי בימינו, ממשיך להתקדם ולהוות חלק בלתי נפרד מחיי הכושר הגופני.
אחת הערים הניחנות באימוני פילאטיס אשר בה תוכלו ליהנות ממגוון חדרי כושר,חדרי סטודיו פרטיים ואימונים מתקדמים הינה ללא ספק, כפר סבא.
במאמר זה נעסוק ביעילותו של הפילאטיס עבורנו כיום וכיצד ניתן לממש את אימוני הכושר במגוון הרחב של האפשרויות המציעה העיר כפר סבא.

מהו בכלל פילאטיס?

כיום, אין מי שלא מכיר את אימון הפילאטיס, את הדרך בה הוא גורם לנו לרוגע לא מוסבר ובו אנו מרגישים כל תנועה בגופינו בצורה כל כך טובה, ללא פגיעות ושחיקות הגוף ועל הדרך גם יורדים במשקל בכיף ובהנאה מאימון לאימון.
בפילאטיס מבצעים סדרה של תרגילים המפעילים את השרירים, המייצבים ומתרגלים את הגוף לגייס את השרירים הנכונים עבור כל תנועה. כמו כן, מטרת הפילאטיס הינה לאפשר טווחי תנועה גדולים יותר במרפקים ולכל אורך עמוד השדרה ובכך למנוע לחץ שנוצר על החוליות והמפרקים כתוצאה מתנועה בלתי יעילה.

איך מבוצעים אימוני פילאטיס?
כיום ניתן לבצע את אימוני הפילאטיס במגוון שיטות- על ידי כדור התעמלות, על ידי מזרנים וגם על ידי מכשירים שונים המתאימים לסוג האימון. חשוב שתדעו, קיימים גם אימוני פילאטיס משקמים אשר נועדו למתאמנים הסובלים מפריצות דיסק,חולי פרקינסון,שיתוק מוחין, טרשת נפוצה ועוד. אימוני הפילאטיס מסוג זה מסייעים מאד כיוון שמתפרסים על כל חלקי הגוף. חשוב לברר היכן מקיימים אימונים אילו למעוניינים.

אז כפי שהזכרנו, מכוני הכושר בכפר סבא הירוקה נחשבים לבירת הפילאטיס בישראל שם קיימים מגוון רב של מועדונים הספקים אימוני פילאטיס מהנים ומקצועיים אותם חשוב שתכירו:

  • חדר כושר גרייט שייפ
  • סטודיו קרן ליבוביץ
  • סטודיו רותי שפיר
  • סטודיו ליאת
  • מגוון קורסים חוגים וסדנאות בתחום הפילאטיס- חוגל
  • קנטרי קלאב כפר סבא- מועדון ספורט
  • והרשימה עוד ארוכה.
פילאטיס
לגוף ולנשמה

אין ספק שמגוון השיעורים והאימונים המקצועיים והמגוונים ביותר בארץ נמצאים בכפר סבא.כל שעליכם נותר לעשות הינו לברר איזה סטודיו/חדר כושר/חוג הינו המתאים ביותר עבורכם בעל הצוות המקצועי ביותר והיחס האישי המתאים אך ורק לכם.
פילאטיס-לבריאות ולנפש רק בכפר סבא.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *