אפריל 17, 2021

מחפשים לעשות פילאטיס מכשירים בבאר שבע?

בירת הנגב כבר מזמן ישרה קו עם שאר הערים הגדולות ברחבי העולם, והיום תחום פילאטיס מכשירים בבאר שבע נמצא בצמיחה. כמו בכל עיר חשובה, גם בבאר שבע נדמה כי קצב החיים ממשיך לעלות, בעוד הזמן שאנחנו מקדישים לגוף שלנו הולך ומתמעט. התפתחות העיר, כמו גם מרכזי התעסוקה החדשים, הביאו לעלייה בכמות העובדים בעבודות משרדיות. ברכה זו מביאה עמה אחריות לתחזוק הגוף והנפש.

ג׳וזף פילאטיס המציא את שיטת האימון על מנת לעזור בשיקום ותחזוקת הגוף של רקדניות ניו-יורקיות. עם הזמן ראו כולם כי טוב, והשיטה התפשטה לציבור הרחב. האימון מתבצע ״מהפנים החוצה״, תוך הקפדה על נשימות, יציבה ועבודה נכונה. דגש ניתן לשרירי הליבה של הגוף, בראשם שרירי הבטן והגב.

המתעמלים חשים התרוממות גוף ונפש לאחר כל פעילות. הדובדבן שבקצפת הוא שיפור שרירי הגוף, היציבה, מצב הרוח ויכולת הריכוז בטווח הארוך. נכון, אלה בדיוק הדברים בהם פוגע אורך החיים המודרני. מתעמלים רבים מדווחים כי הגוף הפך ממכלול חורק למכונה משומנת. לפתע חוזרת התחושה כי ניתן לסמוך על הגוף כמו בימים היפים. ימי עבודה ארוכים וסיזיפיים הופכים למטלה פשוטה הרבה יותר כיוון שרמת המיקוד משתפרת פלאים.

ראוי לציין כי לא רק הציבור הרחב מחפש סטודיואים לפילאטיס מכשירים בבאר שבע, אלא גם ספורטאים מקצועיים או חברות הייטק הרוצות להעניק לעובדים שלהם הפסקה עם ערך מוסף. אפילו אוכלוסיית גיל הזהב התאהבה בשיטה. אם קראתם עד לכאן, כנראה שהבנתם כמה כדאי לתרגל פילאטיס. אז, מה צריך לעשות כדי להתחיל?

ישנם כמה סוגי מקומות לתרגול פילאטיס מכשירים בבאר שבע. החל מחדרי כושר המציעים שיעורים, דרך סטודיואים ועד מורים פרטיים. כיוון שבאר שבע היא עיר שאוהבת פילאטיס, מקומות חדשים נפתחים השקם וערב. ריבוי המקומות יוצר אמנם אפשרויות רבות בקרב מי שרוצה לעשות פילאטיס מכשירים בבאר שבע, אך לא תמיד כל האפשרויות הן באיכות זהה. יש לשים לב כי המדריך והמכשור במקום בו תבחרו לקחת שיעורים הם ברמה הגבוהה ביותר. אין תחליף למדריך טוב. בעניין המכשור בוודאי לא תרצו להמר, מדובר הרי בגוף שלכם.

תרגול נעים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *